MGM SAĞLIK, 2006 YILINDA ISO 9001:2000 KALİTE BELGESİ ALARAK HİZMET KALİTESİNİ YÜKSELTMİŞTİR.Radyoloji Testi için Tıklayınız.

Copyright © 2007.
Designed By Selçuk AKSOY
 

 

         MGM Sağlık olarak; sizlere en iyi hizmeti, kalite standartları çerçevesinde sunmaya çalışmaktayız.

MGM Sağlık; alanlarında uzman, üstün nitelikli, insana değer veren, “Önce İnsan” ilkesini benimsemiş, deneyimli bir ekibe sahiptir.

Geniş cihaz parkuruna sahip MGM Sağlık; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, geniş telekomünikasyon ağı kurarak değişik noktalardaki hasta tanılarının tek merkezli raporlandırılmasına imkân vererek dünyadaki yeniliklerin Türkiye’ye taşınmasında öncülük etmiş, bu yüksek teknolojik yapıyı ülkemizde uygulamaya koymuştur. Buna bağlı olarak vermiş olduğumuz hizmeti en etkin ve en hızlı haliyle sizlere sunmaktayız.

Halen beş ayrı devlet hastanesinde hizmet veren kuruluşumuz, her geçen gün artan hasta potansiyelini göz önünde bulundurarak hizmet noktalarımızı arttırmaya yönelik gayret içindedir.

Ancak büyümeyle birlikte; hastalarımıza karşı sorumluluklarımız da artmaktadır. En önemlisi de hastalarımıza vermiş olduğumuz hizmeti, kaliteden ödün vermeden en ekonomik koşullarda sunabilmektir.

MGM Sağlık; kalitesini “ISO 9001:2000 Kalite Belgesi” ile belgelemiştir. Bununla birlikte hizmetin kalitesini her geçen gün daha da yükseltmek felsefesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Hedefimiz; belirli kalitede, koşulsuz hedef kitle memnuniyetini hedefleyen radyolojik görüntüleme hizmetinin yanında görüntü arşivleme ve uzak raporlama sistemlerinde model oluşturmak, Türkiye’de ve dünyada bu alanda referans gösterilen bir sağlık kurumu olmaktır.

 

Geri Dön